e-sklep

Znajdź hak holowniczy:Najbliższy wolny termin montażu haka holowniczego:

Sroda
7 Sierpnia 2024

Nasze realizacje:

Logo tpay.com

Bezpieczne płatności:

Logo tpay.com

Haki holownicze

Haki holownicze montowane do samochodów osobowych i dostawczych to oprócz układów wydechowych równoległa specjalizacja firmy Medcar. Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom świadczonych usług w zakresie sprzedaży oraz profesjonalnego montażu wraz wszelkimi podłączeniami elektrycznymi. Gwarantujemy bezproblemową rejestracje zamontowanych u nas haków w Wydziale Komunikacji UM, oraz pełną satysfakcje z eksploatacji.

 


 

Sprzedaż:

  • W naszej ofercie posiadamy haki największych polskich oraz światowych producentów:

 

producenci hakow

 

  • Wszystkie oferowane przez nas haki posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, co jest gwarancją bezproblemowego użytkowania zarówno na drogach polskich jak i w całej Uni Europejskiej.
  • Zapewniamy profesjonalną pomoc przy wyborze haka wraz z instalacją elektryczną odpowiednią do Państwa samochodu

 


 

Montaż:

  • Oferujemy kompleksowy i profesjonalny montaż haków holowniczych łącznie z podłączeniem instalacji elektrycznej i wyprowadzeniem gniazda zasilającego przyczepe.
  • Dokonujemy elektrycznych podłączeń haka we wszystkich typach samochodów, zarówno w starszych jak i nowych, wyposażonych w najbardziej nowoczesną elektronikę, czujniki cofania, czy systemy oświetlenia diodowego.
  • W zależności od potrzeb użytkownika proponujemy podłączenie jednego z dwóch typów gniazd elektrycznych zasilających przyczepe: 7 lub 13 pinowego